Z nami uczy się już 7397 osób. Czekamy na Ciebie

Strona główna » Blog » Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz Overall rating: 4.7 out of 5 based on 37 reviews.

formuły stają się zrozumiałe dla laików komputerowych

★★★★★
5 5 1
Reprezentuję pokolenie, które w latach szkolnych nie miało do czynienia z komputerami. Wszystkiego uczę się sama, tak też jest z Excelem. Filmy umieszczone na platformie + materiały do lekcji bardzo ułatwiają mi naukę. Ważne, że mogę wracać do lekcji i utrwalać materiał kiedy mam na to czas. Bardzo mi odpowiada ta forma zdobywania wiedzy. Polecam platformę iExcel.pl

Ocena iexcel.pl

★★★★☆
4 5 1
Fantastyczny kurs. To jest to czego szukałem. Kupiłem książkę do nauki excel-a oraz kupiłem na płycie kurs do nauki excel-a i żaden z tych sposobów nie podziałał. Natomiast ten kurs TAK. Jak narazie to jest moja najlepsza inwestycja. Dowiedziałem się mnóstwo interesujących rzeczy, które są wyjaśnione w bardzo przystępny sposób. Kurs jest naprawdę super. Nie daję max. oceny, ponieważ czasami w lekcjach nie ma gotowych przykładów do pobrania i arkusz trzeba samemu tworzyć. To jest tylko mały minus. Z czystym sumieniem polecam go wszystkim.

Pomogli!

★★★★★
5 5 1
Napisałam zapytanie o formułę - nie wiedziałam jaką zastosować. Dostałam odpowiedź króciutką a treściwą, sprawa się wyjaśniła, formuła zadziałała koncertowo. W pracy uważana teraz jestem za eksperta od exela ;)Super strona i obsługa - jak dla mnie!

przejrzyście i fachowo

★★★★☆
4 5 1
Mam wykupiony kurs Excela i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie zagadnienia są wytłumaczone i pokazane bardzo fachowo i przejrzyście! Wiedzę przyswaja się łatwo a do tego w dogodnej wolnej chwili. Jedyne co mi brakuje to poukładania lekcji od zagadnień początkujących do tych trudniejszych bo jak ktoś ma małą wiedze o Excelu i nie wie od czego zacząć naukę to się troszkę można zagubić co po kolei oglądać. Poza tym wszystko fajnie! 🙂

super kurs

★★★★★
5 5 1
Super kurs, jasno wyjaśniony i z łatwością można zrozumieć wszystko:)

Pozytywna opinia

★★★★★
5 5 1
Platforma działa w jasny i przejrzysty sposób. Lekcje prowadzone są profesjonalnie i zrozumiale nawet dla laików. Z chęcią korzystam z waszej platformy.

ciekawa platforma

★★★★☆
4 5 1
Korzystam z platformy krótko, ale myślę, że z czystym sumieniem mogę ją polecić. Jak dla mnie jest wystarczająco intuicyjna i spełnia swoją rolę. Czekam na excel zaawansowany.

Z waszym kursem użytkowanie excela jest łatwiejsze

★★★★★
5 5 1
Witam, 🙂 Najlepsza strona !!! Dzięki waszym instrukcjom i kolejności przekazywania informacji - najczęściej pracuję z excelem i nie boję się nowych wyzwań, które daje mi excel. Dziękuję, ze jesteście 😉 polecam iexcel w 100% 😉

Iexcel.pl super

★★★★☆
4 5 1
Bardzo pomocne lekcje, uczę się razem z iexcel

super

★★★★★
5 5 1
Takie platformy są naprawdę super, bo dają człowiekowi, który jest zabiegany możliwość douczania się w wolnym, wybranym przez siebie czasie:)

Przejrzyście i czytelnie

★★★★★
5 5 1
Bardzo fajna intuicyjna platforma do nauki excela, swietne i przejrzyste materialy video, polecam.

Ocena i propozycje ewentualnych zmian

★★★★☆
4 5 1
Moja ocena platformy jest taka, iż lekcje fajne są pokazane i wyczerpują dany temat i dla zwykłego Kowalskiego -laika w zakresie podstawowym Excela są zrozumiałe. Szkoda ,że tak mało jest filmów instruktażowych Mam drobne zastrzeżenia jedynie do wizualnego dot. treści spisu powinny być w jakiś sposób uporządkowane od 1 do...aby wiedzieć od czego zacząć oglądać krótkie filmu z kursu. Ponadto chciałbym dodatkowo od Państwa uzupełniający kurs Excel on -line na podstawie książki pt”100 najlepszych sztuczek i trików „autora Denise Etheridge wydawnictwa Helion lub wydać taki na płycie CD jeśli jest możliwe w porozumieniu z jakimś wydawnictwem dołączyć np. do miesięcznika 'Komputer Świat” itp. Na pewno będą zainteresowani współpracą z Państwem i zapotrzebowanie na taki kurs wśród młodzieży oraz innych osób będzie duży. Rynek w Polsce jest chłonny na takie kursy.Darek z Trójmiasta

iExcel- kurs na 6 🙂

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z Waszego kursu. Bardzo praktyczny, lekcje bardzo fajnie prowadzone, przejrzyste. Dużym plusem jest fakt, iż można wybrane- najbardziej potrzebne lekcje- przesłać na skrzynkę pocztową i korzystać z nich w pracy. Bardzo się cieszę, że wykupiłam Wasz kurs, pozdrawaim

Krótko i na temat

★★★★★
5 5 1
Fajny kurs! Dzięki krótkim lekcjom łatwo przyswajać arkana Excela, w takiej kolejności jaka nam odpowiada. Krótko, ale jasno, zwięźle i na temat.

Ocena platformy

★★★★★
5 5 1
Bardzo pozytywnie oceniam Państwa platformę edukacyjną. Znajduje się na niej wiele cennych porad. Dzięki niej poznałam wiele ciekawych udogodnień w Excelu.W sumie to korzystając z Państwa porad to POLUBIŁA Excel.

Ocena platformy

★★★★★
5 5 1
Świtna platforma z jasno przedstawionymi i łatwo dostępnymi informacjami oraz filmami video ułatwiającymi przyswojenie informacji

Platforma iexcel

★★★★★
5 5 1
Platforma spełnia znakomitą rolę w zdobywaniu umiejętności szybkiego obracania się w środowisku pakietów office. Szczególnie potrzebny i polecany, program dla osób która potrzebują wykonać działania bardziej zaawansowane. Materiały prezentowane są w sposób czytelny, zrozumiały, barwny i atrakcyjny.

polecam

★★★★★
5 5 1
platforma wydaje się być ok, jeszcze dokładnie jej nie przetestowałem, ale z pewnością znajdę tu sporo ciekawych rzeczy

Platforma iEXCEL

★★★★★
5 5 1
Polecam każdemu początkującemu. Platforma dysponuje filmikami, które w przejrzysty sposób objaśniają podstawowe zagadnienia z Excela.

iEXCEL

★★★★★
5 5 1
Zaczynam swoją przygodę z Excelem. Platforma iExcel spadała mi z nieba. Jest bardzo pomocna.

trochę drogo, ale warto

★★★★☆
4 5 1
fantastyczna strona, super tutoriale tylko szkoda, że płatne, ale co tam

opinia o ekursie iEXCEL.PL

★★★★☆
4 5 1
Jestem bardzo zadowolona, iż zapisałam się do państwa na kurs, jestem z niego zadowolona, bardzo dużo przydatnych filmów i informacji, zwłaszcza za tak przystępną cenę. Miałabym jednak prośbę, o bardziej przejrzysty spis lekcji, czasami mam wrażenie, że odrobinę się gubię co gdzie jest, ale wszystkim polecam

REWELACJA!

★★★★★
5 5 1
Platforma iExcel jest świetna! Jestem średniozaawansowanym użytkownikiem Excela i znalazłam tutaj wiele pożytecznych porad i wskazówek. Filmiki są bardzo jasne, a formuły przekazane w bardzo zrozumiały sposób. Oby tak dalej!

Komentarz na temat szkoleń iExcel

★★★★★
5 5 1
Gdy pierwszy raz spotkałem się ze stroną od razu wpadła mi w oko i dodałem ją do paska zakładek mojej przeglądarki 🙂 W końcu wykupiłem dostęp do kursów iExcel, ponieważ w bardzo prosty sposób mogę dzięki temu zgłębiać umiejętności korzystania z programu Excel.

Wiem więcej = mam wiecej - czasu

★★★★★
5 5 1
Trafiłem na Waszą platformę poszukując materiałów na temat funkcji w excelu. Dzięki materiałom, które są tu prezentowane moja znajomość z arkuszem kalkulacyjnym owocuje dodatkowym czasem wolnym. Wolnym w tym sensie, że mogę go poświęcić na "wgryzanie się" w pokłady wiedzy platformy iexcel. 🙂

Platforma iexcel

★★★★★
5 5 1
Platforma jest bardzo pomocna. Jasna, czytelna i zrozumiała. Polecam wszystkim

Ocena platformy

★★★★★
5 5 1
Przejrzysta platforma z prostym interfejsem. Łatwość obsługi, jakość prezentowanych szkoleń, tutoriali pozwala z czystym sumieniem na polecenie iExcel jako narzędzia do nauki.

ankieta

★★★★☆
4 5 1
fajny kurs, można się nauczyć, ja tylko nie lubię lekcji w PDF wolę jak jest pokazywane i mówione, samo czytanie jakoś nie zbyt mi się podoba.Powinny być jeszcze jakieś ćwiczenia, chyba, że są a ja jeszcze nie dotarłam do tego etapu 🙂 Pozdr

Prostszy Excel

★★★★★
5 5 1
Dzięki platformie do nauki "iEXCEL" można polubić Excel'a. W prosty i przystępny sposób przyswoiłem sobie jego podstawy i nieco więcej.

Bardzo przystępnie podana wiedza.

★★★★★
5 5 1
Dopiero rozpoczęłam naukę(aktualnie przerabiam 11 lekcje). Jestem bardzo zadowolona sposobem tłumaczenia prostym językiem bez komplikacji:) szczególnie ważne są dla mnie lekcje w PDF, zaglądam do nich wtedy kiedy chcę oraz arkusze z ćwiczeniami. Lekcje w formie PDF mogłyby być dodawane do każdej lekcji video. Platformę oceniam POZYTYWNIE i spokojnie mogę ja dalej polecić.

Ćwiczenia z excel

★★★★★
5 5 1
wtedy kiedy chcę 🙂

Szerokie ujęcie tematu.

★★★★★
5 5 1
Uważam, że portal jest bardzo dobrze przygotowaną platformą do zapoznawania się z tajnikami Excela. Zarówno początkujący, jak I bardziej zaawansowani użytkownicy znajda tutja mnóstwo przydatnych porad oraz funkcji, których wczesniej nie byli świadomi. Dodatkowo sposób układania poszczególnych lekcji zachęca do kontynuowania nauki, pomocne jest również przejrzyste, tematyczne pogrupowanie zagadnień.

Świetne

★★★★★
5 5 1
Dzięki

OK

★★★★★
5 5 1
Polecam

Tabele przestawne

★★★★★
5 5 1
Wreszcie zrozumiałam o co chodzi w nich:)

Nowe lekcje

★★★★☆
4 5 1
Za rzadko pojawiają się nowe lekcje. Ale tak to ok:)

OK

★★★★★
5 5 1
Bardzo mi się podoba:)
Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

 


Lekcja-1,99zł
  • Dostęp do wybranej listy

lub dostęp do całego serwisu przez

Rok-49zł
  • Dostęp do ponad 200 lekcji
  • Możliwość zdobycia certyfikatu
  • Udział w konferencjach on-line
  • Liczne pliki, ćwiczenia i testy
  • Co tydzień nowa lekcja
  • Mariusz

    Ćwiczenia z excel wtedy kiedy chcę 🙂

Firmy szkolące się na platformie www.iExcel.pl
CLOSE
CLOSE
Przeczytaj poprzedni wpis:
Excel korepetycje – przez Skype

Dużo osób dzwoni do nas z pytaniami czy prowadzimy szkolenia on-line z wykorzystaniem Skypa. Od dziś wprowadziliśmy taką usługę. Gwarantujemy:...

Zamknij