Z nami uczy się już 7409 osób. Czekamy na Ciebie

Strona główna » Formatowanie » Wstawianie funkcji

  • matik

    Już mogę powiedzieć, że powoli staje się ekspertem w funkcjach:) Dzięki!!!!!!!!!

  • 400 funkcji to trochę porażająca liczba. Na szczęście w miarę logicznie to podzielono. Co więcej odnalezienie poszukiwanej nie powoduje kaleczenia się godzinami nad tym 😉 Sztuką w całym tym temacie to pamiętać jak odszukać znajdowanie funkcji i potem to już górki. Są dwa sposoby i można wybrać łatwiejszą opcję dla siebie.

  • Rosos

    Bardzo ważna rzecz przy pracy z excelem. Z początku wygląda na dość ciężki orzech do rozgryzienia, ale wytłumaczone wszystko jest jak czarne na białym. Parę rzeczy muszę jeszcze spamiętać, ale znacznie to ułatwia pracę. Ekspertem pewnie nie zostanę jak Matik, ale jak będę mógł usprawnić sobie wydatnie pracę to będę w pełni zadowolony. Zobaczymy jak przy pracy będzie to mnie funkcjonować.

  • Morgan

    Za początków pracy z Excelem zastanawiałem się do czego służą te wszystkie funkcje i w jaki sposób z nich korzystać, teraz powoli znam już większość z tych funkcji i mam nadzieje że będę rozwijał się dalej by w końcu stać się ekspertem z Excela. Na pewno ułatwi mi to prace i o wiele ją przyspieszy , może nawet za jakiś czas mój szef doceni moje starania ^^

Firmy szkolące się na platformie www.iExcel.pl
CLOSE
CLOSE
Przeczytaj poprzedni wpis:
excel2_0
Lekcja 3 -płatna

test

Zamknij