Z nami uczy się już 7397 osób. Czekamy na Ciebie

Strona główna » Spis lekcji

Spis lekcji

Zachęcamy do nauki nie według poziomów a według zagadnień, które Cię interesują. Dla osób preferujących klasyczny model nauki przesyłamy poziomy szkoleń wraz z zagadnieniami:
funkcjeFunkcje poznaj świat funkcji. W Excelu poznasz ich ponad 400. Sprawią, że Twoja praca z programem staje się łatwiejsza no i wydajniejsza.
funkcjeImportowanie dowiedz się jak zaimportować dane z pliku tekstowego, internetu, innych programów. Od dzisiaj brak polskich czcionek w importowanych plikach nie będzie stanowił problemu
funkcjeSortowanie i filtrowanie poznaj narzędzia, które sprawią że zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Dzięki tym narzędziom bez problemu ogarniesz tabele które mają po kilkaset tysięcy wierszy
funkcjeFormatowanie dodaj kolory, obramowanie, dowiedz się jak używać malarza formatów.
funkcjeNarzędzia odkryj narzędzia w Excelu o których nie miałeś pojęcia – sprawdzanie poprawności, usuwanie duplikatów, konsolidacja czy analiza symulacji.
funkcjeWykresy zacznij przedstawiać i analizować dane z wykorzystaniem wykresów. W tych lekcjach dowiesz się jak stworzyć wykres kolumnowy, słupkowy, liniowy, warstwowy, 3-wymiarowy, giełdowy.
funkcjeMakra zautomatyzuj pracę związaną z makro-poleceniami. W tych lekcjach dowiesz się jak zarejestrować proste makra, jak je uruchomić oraz modyfikować.
tabele przestawneTabele przestawne jedno z bardziej zaawansowanych i wydajnych narzędzi w Excelu – oczywiście mówimy tu o tabelach i wykresach przestawnych. Poznaj świat w którym niemal wszystko zanalizujesz.
tricksTrick & tips poznaj sztuczki w Excelu. Zobacz, które rzeczy mogą przyśpieszyć pracę z arkuszem kalkulacyjnym.
funkcjeTesty sprawdź na ile znasz się na Excelu rozwiąż nasze testy. Zyskaj certyfikat.
funkcjeKurs VBA Visual Basic for Application to język programowania używany do pisania makr. Jeżeli nie jesteś w stanie rozwiązać jakiegoś problemu z użyciem standardowych narzędzi/funkcji zrobisz to w VBA. Poznaj nieograniczone możliwości które ofertuje VBA
funkcjeSzablony zobacz gotowe rozwiązania arkuszy kalkulacyjnych. Znajdziesz tu różnego rodzaju formularze, kalkulatory oraz inne gotowce np. rozliczenie delegacji, wyliczenie pensji netto, CRM, etc.

funkcjePytania od naszych subskrybentów –  możesz na zadać pytanie a odpowiemy na nie wideo lekcją. Zobacz jak odpowiedzieliśmy innym 🙂

funkcjeĆwiczenia–  zbiór różnych ćwiczeń z Excela

 

Firmy szkolące się na platformie www.iExcel.pl
CLOSE
CLOSE