Zarejestruj

Regulamin

Właścicielem platformy do nauki Excela www.iexcel.pl jest:
ITBT Mateusz Grabowski
Ul. Zygmunta Starego 1/3
44-100 Gliwice
NIP: 631-227-39-46
REGON: 240829920

Zamówienie na dostęp do platformy można składać:

Opłaty

Dostęp do platformy można wykupić na dwa sposoby.

Pozostałe informacje 

 1. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu (kontaktujemy się przez telefon tylko i wyłącznie w razie problemów np. użytkownik, źle podał adres e-mail)
 2. Dostęp do platformy jest aktywowany zaraz po wpłacie on-line.
 3. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 4. Firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji .
 5. Kwota może zostać pomniejszona o ewentualne kupony rabatowe.
 6. Do każdego zamówienia jest możliwość otrzymania faktury VAT (w celu wystawienia prosimy o kontakt info@iexcel.pl )
 7. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. ALE UWAGA U NAS TO AŻ 30 dni!! Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami (telefon albo poczta e-mail)
 8. Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 9. Konto jest przypisane tylko do jednej osoby. Nie można go udostępniać osobom trzecim. Wszystkie materiały pobranie z platformy www.iexcel.pl są przeznaczone tylko do użytku własnego.
  Wszystkie nazwy własne/zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.